Pozycjonowanie

Efektywne pozycjonowanie pomaga zwiększyć ruch i ogólną widoczność Twojej witryny w wyszukiwarkach, szczególnie Google. Ta forma reklamy, jest od wielu lat najskuteczniejszą i najtańszą z dostępnych na rynku. Pomimo dynamicznych zmian w Google, doświadczenie i stale poszerzana wiedza na temat pozycjonowania, pozwala nam utrzymywać skuteczność na najwyższym poziomie.

Jak pozycjonujemy?

Odzwierciedleniem skuteczności pozycjonowania jest zwiększenie odwiedzin klientów, docelowo zainteresowanych Twoją ofertą. Aby uzyskać ten cel, nasze działania poprzedzone są precyzyjnym badaniem zarówno Twojej strony (Audyt SEO) jak również badaniem konkurencji. W następnym kroku ustalamy strategię, którą konsultujemy  z Tobą, byś miał pełną kontrolę i wiedzę w dalszym procesie promocji. Badanie to zwieńczone jest raportem, który zawiera informacje i wytyczne z reguły do przeprowadzenia optymalizacji strony z uwzględnieniem aspektów technicznych i merytorycznych (content marketing). Proces przygotowania zwieńczony jest przedstawieniem strategii, która zwiększy odwiedziny na twoich stronach internetowych.

Po tym etapie przystępujemy do podpisania umowy.

Stawiamy na bezpieczeństwo.

Cały proces naszych działań, opieramy na łączonej strategii marketingu treści i budowaniu wartościowych linków. Pozycjonowanie za pomocą marketingu treści jest bardzo skuteczną metodą, aczkolwiek wspierane musi być tak zwanym link buildingiem, którego efektywność liczy się jakością a nie ilością. Taka taktyka jest skuteczna dla Twoich stron i co najważniejsze bezpieczna.

Analityka i raportowanie.

Przez cały okres współpracy, ściśle kontrolujemy efektywność działań i analizujemy pozycję Twojej strony. Dzięki systematycznej analizie pozycji i odwiedzin jesteśmy w stanie na bieżąco wprowadzać udoskonalenia w naszych działaniach i podwyższać skuteczność. Ty z kolei, masz stałą kontrolę i możesz cieszyć się z efektów naszej pracy. Oddajemy Ci do dyspozycji narzędzie do sprawdzania dziennych odwiedzin witryny, a miesięczny raport pozycji, pozwala śledzić postępy naszej pracy.

Powyżej opisane działania, są ogólnym zarysem, który ma na celu przedstawienie metod jakie stosowane są w naszej firmie. Jednak bardzo ważną informacją jest fakt, że zawsze podchodzimy do klienta indywidualnie. Inaczej pracujemy przy sklepach internetowych, a inaczej przy stronach usługowych. Pozycjonowanie z nami to pewność, bezpieczeństwo i podniesienie Twoich zysków z posiadanej strony www.

Zapraszamy

UP-SYSTEM TEAM

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, prześlij do nas niezobowiązujące zapytanie.